Історії видатних архітекторів, без будівель яких неможливо уявити сучасний Київ.
Київ — найкрасивіше місто на Землі, різноманіття архітектурних шедеврів створює його неповторне обличчя. Ця екскурсія присвячена видатним архітекторам, які проектували та зводили найоригінальніші його будівлі.
Історична забудова центральної частини Києва сформувалася здебільшо наприкінці 19-го — на початку 20-го сторіччя під час кількох, так званих, «будівельних лихоманок», тоді він швидко набуває рис розвиненого європейського міста. Лише з 1898 по 1901 роки було зведено близько 1000 новобудов.
В той час в Києві працювала ціла плеяда неймовірних зодчих, які творили «київський ренесанс», втілюючи сміливі проекти. У Києві зʼявились вишукані будівлі в різних архітектурних стилях — неокласицизм та неоготика, ренесанс та модерн, — за красивими фасадами яких стояли ідеї їх авторів.
«Київський Гауді», як називають зараз Владислава Городецького, творці вишуканих будівель Едуард Брадтман та Георгій Шлейфер, найплідніший київський зодчий Володимир Ніколаєв та багатоликий Павло Альошин, батько та син Беретті — вони і не тільки герої наших історій.
Запрошуємо дізнатись якими були найвідоміші київські зодчі: чим захоплювалися та надихалися, як долали труднощі та як досягали успіху. Життя і долі архітекторів, а також історії будівель, авторами яких вони були, дадуть нам ключі до розуміння цілої епохи в житті нашого міста.