Капітан Київ
ЕКСКУРСІЯ
26 травня, неділя – 12:00 та 9 червня, неділя – 12:00

Міфічні створіння Києва

українською
2,5 години
300 грн
Наш світ повний загадкових створінь, світлих і темних, добрих і злих, привітних і не дуже. Деякі з них відомі нам ще з дитинства, деякі вже призабуті, та їхні тіні все ще живуть в старих будинках.

Запрошуємо вас на захоплюючу подорож по місту, де міфічні істоти уживаються з киянами. Наша екскурсія буде відкриттям для всіх любителів прогулянок і забутих казок та легенд. Базується вона на цілком правдивому матеріалі — дописам в газетах Старого Києва, матеріалах реальних судових справ 18-19 століття та записам етнографів.

Під час нашої подорожі ми дізнаємося про різноманітних міфічних істот, які, за легендами, обрали Київ своєю домівкою та живуть поряд з містянами. Ми розглянемо, як вірування та легенди впливають на буденне життя міста. Ви дізнаєтесь, які давні обряди для захисту від злих духів ви використовуєте і зараз, самі про те не знаючи.

Ця екскурсія дозволить вам пофантазувати, доторкнутися до таємниць та осягнути, як міфічні істоти і люди співіснують у цьому древньому місті. Готуйтеся до захоплюючої та незабутньої подорожі у світ легенд та фантазії!
Кожному мешканцю Подолу було відомо, що в останній декаді грудня Бог на радощах, що у нього народився син, дозволяв бісам і грішним душам виходити з пекла на землю.

Було відомо також, що в цю пору на пустих околицях міста і на найлюдніших його вулицях можно було зустріти ненароком то страшного упиря, то якогось знайомого небіжчика, і навіть чорта у кашкеті з кокардою.
мандрівка містом, якого ви не знаєте
Деталі екскурсії
Під час екскурсії ми:
1
Дізнаємося, як позбутись Блуду та як виглядає Київський Упир.
2
Почуємо, чому велосипедистів вважали нечистою силою.
3
Дізнаємося, чому вночі на вулиці не можна нюхати коней та чи треба хрестити рота, коли позіхаєш.
4
З'ясуємо, як виховати собі Годованця і хто він насправді такий.
5
Почуємо, з ким відпочиває домовий та що роблять Чорти з дівчатами на вечорницях.
6
Вивчимо, як правильно відповідати русалці на питання: «Полин чи петрушка?».
7
Дізнаємося, хто такі Потричата, коли в Києві полюють на чортів та як не пустити Чуму до хати.
8
З'ясуємо, навіщо київська князівна відгодовувала вош до розміру щурів.
9
Побачимо надзвичайно красиві та загадкові київські будівлі: Замок Барона, будинок Сікорського, клініку І.С. Маковського, особняк барона Рудольфа Штейнгеля.
Вартість та маршрут
300 грн

Повна вартість: 300 грн
Діти до 13 років — 250 грн, діти до 6 років — безкоштовно.
2,5 години

Тривалість екскурсії 2,5 години
МОВА

Проводиться українською мовою
ДЕ?

Метро «Золоті ворота», в сквері біля фонтану Термен (вулиця Ярославів Вал, 4)
Проводить екскурсію
Дарія Сапожнікова
Харизматична та легка в спілкуванні гідеса, яка буде вашим провідником крізь час та простір Києва. Вона сприймає місто як культурне нашарування історії, спогадів, кримінальних справ та вирізок зі старих газет та дозволить поглянути на звичні вулиці незвичним способом.

Вона має чудову здатність зацікавити гостей своїми розповідями, легкою мовою цікаво розповісти про кожну локацію міста, від мальовничих вуличок до величних пам'ятників. Її історії завжди тримають баланс між фактами та атмосферою, створюючи незабутні враження у гостей. Пристрасність та любов до Києва відчувається в кожній її екскурсії.
Місце зустрічі
Метро «Золоті ворота», в сквері біля фонтану Термен (вулиця Ярославів Вал, 4).

Завершення
Біля відьма-бару «Лиса Гора», вулиця Бульварно-Кудрявська, 9.
Про нас пишуть

    Всі екскурсії

      ЗАПРОШУЄМО
      У МАНДРІВКУ, ЩО ЗАХОПЛЮЄ З ПЕРШОГО КРОКУ!