Капітан Київ
НА ПІДТРИМКУ «КИЄВЕ, МИЙ»
22 СІЧНЯ

Екскурсія до Філармонії за чистий Київ


українською

2,5 години
добровільний внесок
Для відвідування цієї екскурсії необхідний COVID-сертифікат або інший аналогічний документ.
Про організаторів
Ініціатива «Києве, мий» вже понад півтора року, разом з волонтерами, безоплатно миє професійними мийками високого тиску публічні простори в Києві, змиває графіті, застарілий бруд, приводить до ладу сквери й інше.
Організовуючи цю екскурсію, «Капітан Київ» хоче показати киянам та гостям міста важливість підтримувати Київ чистим. Адже гуляти по не зіпсованим брудом та графіті вулицям набагато приємніше.
На що збираємо кошти
Усі зібрані кошти будуть передані ГО «Києве, мий» на придбання електричного пристрою для видалення графіті Tornado ACS Elite. Апарат коштує 583 тисячі гривень. Чому саме він? Електричний пристрій не потребує пального та обслуговування, не використовує воду, відносно безшумний, може використовуватися в холодну пору року, не потребує розчинників, компактний, працює на будь-якій поверхні.

У роботі ініціативи цей пристрій може стати справжнім «гейм-чейнджером», оскільки з його допомогою вони зможуть досягати кращого результату втричі швидше та вдесятеро дешевше. Крім того, волонтерам більше не доведеться дихати змивкою старої фарби під час зчищення графіті.

Ініціатива «Києве, мий» вже понад півтора року безоплатно миє публічні простори Києва, бореться з графіті та незаконною рекламою, прибирають сміття у водоймах і парках, миють вулиці та сквери, ліквідовують стихійні несанкціоновані громадські вбиральні, саджають дерева, міняють радянські вуличні таблички на сучасні, прибирають сніг. За 2021 рік громадська організація провела у місті 87 акцій із прибирання. Активісти кажуть, що у планах на 2022 – не менше 120 акцій.
На своїх екскурсіях «Капітан Київ» показує гостям та киянам наше місто. І бачити Київ чистим набагато приємніше. Тому ми підтримуємо діяльність ініціативи «Києве, мий». Ми вважаємо, що місто повинно бути таким прекрасним і чистим, як музика, тому і проведемо екскурсію до київської філармонії на підтримку ініціативи «Києве, мий».
Екскурсія Київською Філармонією
У суботу, 22 січня о 12:00, відбудеться екскурсія «Секрети київської філармонії». Усі зібрані кошти будуть передані ініціативі «Києве, мий» на придбання електричного пристрою для видалення графіті Tornado ACS Elite.
Не повірите, але київська філармонія — це не просто місце де відбуваються концерти та грає симфонічний оркестр. Колись це був закритий клуб для найбагатших купців Києва, місце зборів українського конгресу, клуб піонерів і клуб німецьких офіцерів. Доторкнутися до минулого і подумки потрапити в іншу епоху, зіткнувшись з вічним — легко! Після короткого історичного екскурсу ми потрапимо у чарівне царство музики та відчуємо себе особливими гостями на камерному концерті.
Хто починає розуміти музику, той зрозуміє й людську душу.

Микола Лисенко
Екскурсія «за лаштунки»
Деталі екскурсії
Ми потрапимо у філармонію зі службового входу та дізнаємося всі її таємниці
1
Зазирнемо у таїнство підготовки музикантів до концерту і дізнаємося, де в концертному залі найкраще звучання
2
Відчуємо себе справжніми купцями XIX ст і спробуємо вступити до закритого Клубу купців
3
Дізнаємось, чому Грушевський обрав будівлю філармонії для зборів першого українського конгресу
4
Вивчимо Клубний статут, бальний етикет, дізнаємось, де потрібно грати в карти й більярд
5
Побачимо найцікавіше місце за лаштунками — «гараж для роялів»
6
Дізнаємось, як будівлі вдалося врятуватися, не дивлячись на чотири загрози руйнування
7
Почуємо історії про великих творців музики: Лисенка, Прокоф'єва, Чайковського, Рахліна, Глієра
8
Дізнаємось, що раніше відбувалось у стінах філармонії: Купецькі збори, Будинок піонерів, Фашистський офіцерський клуб, Храм музики.
9
Відчуємо себе особливими гостями на камерному концерті та, якщо пощастить, послухаємо репетицію вечірнього концерту
Вартість та маршрут
Оплата

Добровільний внесок

Умовою участі в екскурсії є сплата внеску на підтримку діяльності «Києве, мий
2,5 години

Тривалість екскурсії 2,5 години
МОВА

Проводиться українською мовою
ДЕ?

Зустрічаємось на Європейській площі, біля входу до готелю «Дніпро»

Проводить екскурсію
Валентина Прибиткова
Пристрасна мандрівниця, для якої екскурсії — це в першу чергу емоції. Валентина вміє зачарувати гостей унікальною манерою розповіді, тому час пролітає непомітно, а її історії та неочікувані сюрпризи — запам'ятовуються надовго.
Місце зустрічі
вул. Хрещатик 1/2, біля входу у готель Дніпро
Завершення
Володимирський узвіз, 2, у фоє філармонії
Запис на екскурсію закрито

місць немає


Екскурсія «Секрети київської філармонії». на підтримку ініціативи «Києве, мий». відбудеться 22 січня о 12:00.
Ми можемо запросити лише 30 гостей і наразі вже є повний запис.
Як ще можна долучитися до ініціативи?
Ви можете долучитися до ініціативи одним із способів нижче:
Зробити добровільний внесок.
Прийти на іншу екскурсію. Ми зробимо благодійний внесок за вас.
Зробити добровільний внесок
Ви можете підтримати ініціативу, зробивши добровільний внесок у фонд екскурсії. Усі зібрані кошти будуть передані ініціативі «Києве, мий» на придбання електричного пристрою для видалення графіті Tornado ACS Elite.
Прийти на іншу екскурсію
Прийдіть одну з наших екскурсій і ми зробимо додатковий внесок за вас.
Зареєструйтеся на будь-яку екскурсію з промо-кодом
КИЄВЕ МИЙ

Весь прибуток з ваших квитків буде передано ініціативі «Києве, мий» на придбання електричного пристрою для видалення графіті Tornado ACS Elite.
Відгуки про екскурсії
Дотримання умов карантину
Екскурсії на свіжому повітрі з обмеженою кількістю осіб та збереженням соціальної дистанції — не заборонені під час дії обмежень «жовтої» зони карантину.

До 20 учасників
Гуляємо у затишній компанії
Кількість гостей на екскурсії — не більше 20 чоловік. Дотримуємося дистанції при спілкуванні. Всім буде добре чути та видно.
Гуляємо безпечно
Документи не потрібні
Прогулянки на свіжому повітрі з обмеженою кількістю осіб та збереженням соціальної дистанції — не заборонені під час дії обмежень «жовтої» зони карантину.
Вимоги законодавтсва
Коли потрібен COVID-сертифікат?
Для екскурсій, що включають в себе відвідування музею, театру, кафе тощо необхідна наявність «жовтого» або «зеленого» COVID-сертифіката чи негативного ПЛР- або експрес-тесту, або документа про одужання.
Про нас пишуть

Всі екскурсії

Запрошуємо
у мандрівку, що захоплює з першого кроку!
Made on
Tilda